Півтисячі курсантів склали присягу в Академії сухопутних військ

Навчатимуться першокурсники на трьох факультетах за десятьма спеціальностями

СуспільствоЮлія Лавришин, 1 вересня 20184700
Півтисячі курсантів склали присягу в Академії сухопутних військ

У суботу, 1 вересня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал складання Військової Присяги на вірність українському народові курсантами-першокурсниками. Цього дня близько півтисячі курсантів стали повноправними захисниками рідної землі.

«Від імені обласної ради вітаю тих, хто в час війни обрав для себе військову професію. Дуже почесну у всіх суспільствах. Проте стати офіцером сьогодні це не лише наполегливо опанувати за 5 років військову науку. Це ще й глибинне відчуття в душі - відчуття воїна, оборонця української незалежності та переможця над одвічним російським ворогом. Щиро бажаю Вам мати таке відчуття і не схибити, коли прийде час. Слава Академії сухопутних військ! Слава Україні», – привітав курсантів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Важливо, щоб час, який ви проведете в Академії, максимально використали, щоб отримати нові знання. Від ваших знань залежить життя ваших підлеглих. Тут мало емоцій, тут точний розрахунок і велика Божа ласка. Я прошу вас завжди відкривати своє серце до любові, нових знань, для Бога. Коли ти йдеш дорогою життя, а Бог є разом з тобою, цей шлях буде простішим, і ти дійдеш до тої мети, яку ти перед собою ставиш. Я закликаю вас ставити перед собою дуже амбітні цілі. Від вас залежить, якою буде ця країна. Я вірю в цю країну і кожного з вас», – сказав у вітальному слові міський голова Львова Андрій Садовий.

Навчатимуться першокурсники на трьох факультетах й інституті МПЗ за 10 спеціальностями. Зокрема, з них готуватимуть офіцерів для механізованих та танкових військ, командирів артилерійських і ракетних підрозділів, фахівців артилерійської розвідки, офіцерів-вихователів, культурологів, військових диригентів, офіцерів тактичної ланки для інженерних військ ЗСУ та інших формувань України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук