Поблизу Львова відбудеться фестиваль кримськотатарської культури

КультураОксана Панчишин, 27 серпня 20144000

7 вересня у Винниках відбуватиметься фестиваль кримськотатарської культури, який має сприяти пізнанню етнографічного багатства України та підтримці традиційної культури кримських татар.

До участі у фестивалі запрошені відомі культурні та громадські діячі, а також знамениті митці: художники, майстри декоративного-прикладного мистецтва, творчі колективи з Криму, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

У програмі фестивалю є виставка-продаж традиційних мистецьких виробів кримських майстрів, дегустація страв національної кухні, майстер-класи (унікальної техніки двосторонньої традиційної вишивки шовком і золотом «татар ішлємє», старовинної східної техніки роботи на гончарному колі, розпису емалями кераміки, мідної чеканки, приготування різноманітних національних страв тощо.

Упродовж дня під супровід традиційної музики учасники фестивалю з Криму виконають старовинні й сучасні національні пісні, яскраві національні танці, проходитиме тепле спілкування з кримськими гостями. Завершиться фестиваль спільним виконанням національного танцю «Хоран».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук