Подружжя з Австралії безкоштовно викладатиме у Львові англійську для учасників АТО

Подружжя з Австралії безкоштовно викладатиме у Львові англійську для учасників АТО
Джерод та Тетяна Вайтборни переїхали до Львова, щоб викладати англійську для учасників АТО

Подружжя з Австралії безкоштовно викладатиме англійську для учасників АТО у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій. Про це ZAXID.NET повідомили у центрі надання послуг.

«Це чоловік та дружина, які жили у Австралії. Жінка має українське коріння, відтак вирішила допомагати українцям, раніше вона збирала матеріальну допомогу для учасників АТО від діаспори Австралії. Зараз пара хоче навчати учасників АТО англійської», - розповіла ZAXID.NET прес-секретарка Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Заріна Акопянц.

Курс триватиме шість занять. Заняття будуть проводити виключно англійською мовою. Усі слухачі курсу користуватимуться навчальними посібниками Оxford «Headway» (четверте видання). Під час програми учасник АТО отримає робочий зошит Headway, який містить компакт-диск і посилання на itutor для додаткового навчання.

«Кожне заняття буде включати навчання граматики, письма й збільшування та вдосконалення словникового запасу, основна мета цих занять розвиток розмови англійською. Якщо курс буде успішним, то викладачі проведуть його знову для інших учасників», - розповіла Заріна Акопянц.

Наразі на курс зареєструвалося 70 людей. Про новий набір на навчання оголосять на сторінці центру у Facebook.

Перша зустріч з викладачами відбудеться у вівторок, 31 січня, у Львівському центру надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарській, 41 о 17:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук