Політехнічні університети Львова і Лодзя продовжили співпрацю

КультураМарта Когут, 17 липня 20141990

Політехнічний університет польського міста Лодзь продовжив договір про співпрацю із Львівською політехнікою щонайменше на п’ять років.

Ректор Лодзинської політехніки Станіслав Белецький задоволений підписанням. «Це вже не перший договір між нашими університетами. Декілька років тому схожий документ підписав попередній ректор Лодзинської політехніки. З того часу ми дуже близько співпрацюємо», – зазначив він.

Підписаний договір дозволить проводити польсько-українські дослідження, обмінюватись викладачами й аспірантами, аби ті отримували новий досвід викладання. До Польщі та України навзаєм їздитимуть студенти, вони навіть зможуть отримати подвійні дипломи та матимуть шанс постажуватися за кордоном.

Своєю чергою, ректор Львівської політехніки Юрій Бобало додав, що «обмін студентами означає, що наші студенти виїжджають вчитися в Польщу , причому вони можуть навчатися там один семестр. Потім повертаються в Україну, так само як і польські студенти».

Додамо, що Львівська політехніка співпрацює чи не з усіма технічними вишами Польщі, а ще з університетами Франції, Німеччини, Великобританії та Канади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук