Положинський пропонує "крутити" його пісні ще за життя

КультураДарина Цвях, 5 лютого 201512411

Музикант, лідер гурту “Тартак” Олександр Положинський звернувся до програмних директорів радіостанцій  та керівників музичних телеканалів з пропозицією транслювати його музику поки "я ще живий і сповнений творчих сил".

Його звернення спричинено тим, що після трагічної загибелі "Кузьми" багато телеканалів та радіостанцій у великій кількості транслювали пісні “Скрябіна”. Положинський закликав їх транслювати українську музику, не чекаючи на смерть музикантів.

“Мені, як і всім іншим людям, рано чи пізно доведеться піти з життя... Якщо ви припускаєте, що я заслуговую на те, щоб в день моєї майбутньої смерті, ваш ефір був щедро наповнений піснями, написаними або виконаними мною, то краще почніть це робити зараз - поки я ще живий і сповнений творчих сил, - ниписав Олександр Положинський на своїй сторінці у Facebook, - Крутіть мої пісні - хай не так щедро, але часто і регулярно. Бо коли мене не стане, я вже буду вище всієї цієї ефірної метушні, ротацій, потенційних концертів. І ваш показовий, хай навіть щирий, сум мене навряд чи турбуватиме. А зараз для мене це важливо”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук