Польське телебачення зняло фільм про Михайла Поплавського

Автори назвали «співаючого ректора» людиною, що втілює українськість

КультураК.С., 3 червня 20167603
Польське телебачення зняло фільм про Михайла Поплавського

Польська телевізійна студія АТМ STUDIO розпочала зйомки серії документальних фільмів про Україну. Основна мета проекту - представити нашу країну крізь призму життя та діяльність відомих українців.

Щодо вибору героїв документальних стрічок, то попередньо в соцмережах було проведено опитування. Першим у рейтингу популярності, людиною, що втілює українськість, виявився Михайло Поплавський.

Продюсер проекту, власник виробничої компанії Two For Future Войцех Видельский вважає, що фільм про Поплавського «Серцем і душею» - «фільм про чоловіка, який досяг успіху, створив себе сам, завдяки наполегливості, оптимізму і організаційного таланту». Зйомки проходили в Києві, на Кіровоградщині та у  Польщі.

Презентація  фільму відбулась у Варшаві, де режисерка Маргарита Козера-Топинська заявила, що фільм «показує багатогранність українця Поплавського, особистість з проектним мисленням, людини, якій притаманні сімейні цінності».

«Вся знімальна група не встигала за Поплавським. Вранці він у Верховній Раді, потім університет, де у адміністратора безліч студентів і викладачів, далі він проводить майстер-клас, через годину їде на малу Батьківщину, а там рідня, фермерське господарство, виробництво ... І так кожен день. Зустрічі, проекти, засідання, сім'я. І що дивно, за час зйомок мені передався цей скажений темпоритм, і я ще три дні не міг увійти в звичний для мене ритм життя. Мені цей фільм дає енергетичний заряд і оптимізм. Людина, яка переглядатиме його, зрозуміє, що не треба здаватися, а треба навпаки - діяти. У нас в "монтажній" на стіні тепер з'явилася цитата Поплавського, яку режисер фільму записала: "Немає часу на повільні танці!".Переконаний, що фільм стане популярним на польському телебаченні. Він прийметься, так як є нестандартним. Глядачі зможуть побачити Україну через призму людини, яка досягає успіху», - процитували podrobnosti.ua оператора фільму.

У червні  фільм про Михайла Поплавського вийде на польському телебаченні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук