Польські митники вилучили 49 кг бурштину з України

ЕкономікаЯ.І., 14 жовтня 20167371
Бурштин водії сховали у запасному колесі та порогах автомобіля

Польські митники за добу конфіскували 49 кг бурштину, який громадяни України і Польщі намагались ввезти до Євросоюзу.

Як інформує сайт Митної служби Польщі, у четвер, 13 жовтня, митники у пункті пропуску Будомєж-Грушів під час огляду автомобіля, яким керував 32-річний громадянин Польщі у сумці знайшли 9 кг бурштину. Чоловік не задекларував каміння для митного оформлення.

Згодом на тому ж пункті пропуску бурштин виявили у 46-річного громадянина України. Під час огляду його автомобіля митники виявили у двох сховках 26 кг бурштину. Митна служба оцінила вартість вилученого каміння у понад 43 тис. злотих (близько 290 тис. грн).

Ще 14 кг бурштину митники пункту пропуску Будомєж вилучили 14 жовтня у двох громадян України. Обоє заявили, що не перевозять ніяких предметів, які потребують митного оформлення. Однак під час обшуку їхніх автомобілів у 26-річного водія митники знайшли 6,45 кг бурштину, а у 46-річного – 7,6 кг. Коштовне каміння водії сховали у запасному колесі і порогах автомобіля. Обоє чоловіки зізнались у контрабанді і пояснили, що хотіли заробити на продажі бурштину швидкі гроші. Митниця оцінила вилучений бурштин у 28 тис. злотих (близько 190 тис. грн).

У всіх чотирьох випадках автомобілі із контрабандою цінного каміння безперешкодно минули українську митницю.

Митна служба Польщі інформує, що в поточному році на підкарпатському відтинку польсько-українського кордону митники вилучили 700 кг бурштину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук