Польські власники львівського «Ідея Банку» оголосили про його продаж

«Ідея Банк» працює на українському ринку з 1989 року

Польські власники львівського «Ідея Банку» оголосили про його продаж
«Ідея Банк» працював в Україні із 1989 року

Польський фінансовий холдинг Getin Holding S.A. виставив український «Ідея Банк», розташований у Львові, на продаж.

Згідно з повідомленням Getin Holding S.A. на Варшавській фондовій біржі, 22 жовтня було підписано лист про наміри з Фондом прямих інвестицій.

«У листі про наміри Фонд висловив намір купити до 100% акцій “Ідея Банку”, що базується у Львові, і до 100% ТОВ “Нью Фінанс Сервіс” зі штаб-квартирою в Києві, які є дочірніми компаніями емітента», – йдеться в повідомленні холдингу, яке процитувала агенція «Інтерфакс-Україна».

Згідно з листом про наміри, Фонд проведе шеститижневе дослідження банку і компанії та комплексну юридичну експертизу (due diligence), а після її позитивного результату узгодить умови купівлі, включаючи розмір пакета акцій та часток потенційної угоди.

Getin Holding S.A. надав Фонду виняткові права на переговори про продаж «Ідея Банку» і «Нью Фінанс Сервіс» на період до 1 січня 2020 року. Відповідно до графіку, який встановили сторони в листі про наміри, закриття операції з продажу бізнесів може статися в першому кварталі 2020 року.

«Ідея Банк» (раніше – «Плюс Банк») заснований в 1989 році. Єдиним його акціонером на 1 січня 2019 року була фінансова група Getin Holding S.A. (Польща).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2019 року за розміром загальних активів (7,013 млрд грн) «Ідея Банк» займав 25-е місце серед 76 діючих банків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук