Понад 90% львів’ян вважають доцільним проведення Alfa Jazz Fest

КультураК. С., 26 квітня 20175720
Понад 90% львів’ян вважають доцільним проведення Alfa Jazz Fest
фото Alfa Jazz Fest
Більше половини опитаних львів’ян планують відвідати концерти цьогорічного Alfa Jazz Fest

90,4% львів’ян вважають, що доцільно проводити Alfa Jazz Fest у Львові у 2017 році. Такими є результати опитування мешканців Львова, яким було відомо про проведення міжнародного джазового фестивалю, оприлюднені соціологічною агенцією «Фама» 26 квітня. При цьому соціологи зазначають, що лише 45% львів’ян знають про проведення у місті Alfa Jazz Fest.

За даними соціологів, 52,5% опитаних львів’ян планують відвідати заходи цьогорічного фестивалю. 49,1% опитаних відвідували Alfa Jazz Fest у попередні роки, а 21,9% з них купували квиток на заходи фестивалю.

У межах опитування респонденти також оцінювали роль Alfa Jazz Fest у житті міста. Згідно з результатами «Проведення щорічного міжнародного фестивалю Alfa Jazz Fest у Львові допомагає...»:

  • …розвивати культурну сферу міста – 92,4%
  • …підвищити туристичну привабливість Львова – 91,3%
  • …підвищувати міжнародний імідж нашої країни – 81,4%
  • …залученню іноземних інвестицій – 72,8%
  • ... подолати теперішню кризу – 37,9%
  • … переконатись / впевнитись у загальнонаціональній підтримці – 52,4%
  • … продемонструвати, що світ підтримує Україну – 61,4%

Дослідження проводилось шляхом опитування впродовж 12-14 квітня 2017 року соціологічною агенцією «Фама» у Львові. Було опитано 800 респондентів віком від 18 до 60 років, яким було відомо про проведення міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest у місті (детальніше про методологію).

Alfa Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить у Львові наприкінці червня. Перший фестиваль відбувся в 2011 році. Щорічно фестиваль відвідує близько 70 тисяч гостей з України та іноземних країн. Минулого року Alfa Jazz Fest був визнаний британським виданням The Guardian одним з найкращих джазових фестивалів Європи.

Цього року Alfa Jazz Fest пройде 24-27 червня трьох концертних майданчиках у Львові. Раніше організатори уже оголосили список хедлайнерів фестивалю.

Нагадаємо, головним спонсором Alfa Jazz Fest є «Альфа-банк» з російським капіталом. Цього року він також профінансує фестиваль. Через це активісти Економічного бойкотного руху оголосили про створення «Штабу протидії Alfa Jazz Fest» у Львові та обіцяють акції протесту під час фестивалю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук