Понад півсотні найкращих вчителів у Львові отримали по ₴25 тис.

СуспільствоОксана Панчишин, 6 листопада 201513460
Понад півсотні найкращих вчителів у Львові отримали по ₴25 тис.

Сьогодні, 6 листопада, у Львові 54 вчителі, переможці конкурсу «Успішний вчитель», отримали сертифікати на одноразову грошову винагороду по 25 тис. грн.

«Вже сьогодні ви повинні мати кошти на картці, отримаєте 25 тис. грн мінус податки – це 19,5 тис. грн. А в грудні на засіданні сесії ми додамо ще 5,5 тис. грн, щоб була сума 25 тис.», – зазначив міський голова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

Відтак Андрій Садовий зауважив, що школи, вчителі яких сьогодні були нагороджені, будуть першими у списку на оновлення інтерактивних класів фізики, хімії, біології у наступних роках.

«Моє завдання, щоби за ЗНО Львів був №1 в країні, щоби за якістю забезпечення ми були поза конкуренцією і щоби вища освіта рухалась так само, як ми рухаємось. Бо якщо ми не будемо мати сильної вищої освіти – буде велика біда. Мене часто питають, яка моя велика мрія. Дуже проста: щоби наші університети входили у 100 найкращих в світі. Будемо мати мудрих дітей, будемо мати мудрих львів’ян і українців – вирішимо всі проблеми, які є в Україні», – додав міський голова Львова.

Як розповіла в.о. начальника управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, до вибору успішних вчителів долучилися не тільки педагогічні колективи та адміністрації навчальних закладів, але й батьки та вчителі, які, власне, отримують освітні послуги. Управління освіти отримало 60 заявок від охочих вчителів взяти участь у цій програмі. Відтак комісія визнала переможцями програми «Успішний вчитель» 54 педагоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук