Попередній керівник «Укрспирту» нарахував собі 287 тис. матеріальної допомоги

Економіка21 січня 20155791

Керівництво ДП «Укрспирту» проводило неефективну цінову політику, яка суперечила вимогам нормативно-правових актів.

Як повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час участі у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань протидії та запобіганню корупції, здійснювалось відвантаження спирту за заниженими цінами. Це принесло збитків державі на 9,55 млн грн. Незаконно занижений ПДВ – 213 млн 63 тис. грн. Недоплачено податку на прибуток – 203 млн 66 тис. грн, повідомляє прес-служба партії «Об’єднання «Самопоміч».

За його словами, генеральний директор «Укрспирту» Михайло Лабутін нарахував собі матеріальної допомоги на суму 287 154 грн.

«Сьогодні спільно з фіскальними та правоохоронними органами було проведено ґрунтовний аудит діяльності підприємства. Всі матеріали передані до правоохоронних органів та відкриті кримінальні провадження. Наразі відсторонено від виконання обов’язків керівника підприємства Лабутіна», – наголосив Олексій Павленко.

Крім цього, за словами міністра, ліквідовано посаду генерального директора через внесення відповідних змін до статуту підприємства. Замість неї відкрита посада директора, яка здобуватиметься виключно через відкритий конкурс. Також змінено весь менеджмент «Укрспирту» на рівні заступників.

За рішенням уряду керівники підприємства будуть обиратися через Номінаційний комітет.

«У такий спосіб повертаємо під державний контроль діяльність стратегічного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості та усуваємо корупційні ризики у призначенні його керівництва», – заявив Павленко.

Також він презентував звіт щодо поточного стану галузі та заходів, що вживає міністрествяо для подолання корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Volodymyr Volkov 22 січня 2015, 09:41

  Вчора на засіданні комітету протидії корупції ( Соболев) сталась дивна подія. Заступник головного управління генеральної прокуратури Володимир Гузар, розпочав процес відставки генерального прокурора Яреми! Заява Гузара відносно того що всі добровольці злочинці і замість надання героїв іх ( добровольців ) треба відправляти не в АТО, а за грати - остаточно налаштував весь громадський та волонтерський потенціал проти Яреми! Пан Ярема можете подякувати своему підлеглому та ще скажіть велике спасибі пану Хоменко ( податкова міліція) якій по Фрейду висловися дуже точно і цинічно, що крім нас спиртом ніхто займатися не буде, * це наша корова і доїти ми ії будемо як і раніші, і не які добровольці нам не указ З слідчими комісіями Верховної Ради чи без них, і До речі Білоусу ( фіскальна служба) - дзвіночок, наступний за генеральним!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук