Порошенко обговорив з президентом ЄБРР допомогу Україні

Порошенко обговорив з президентом ЄБРР допомогу Україні
Петро Порошенко і Сума Чакбатарі

Президент Петро Порошенко провів зустріч із делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з президентом Сумою Чакрабарті, повідомили у прес-службі президента України.

Співрозмовники обговорили хід реформ в Україні, зокрема боротьбу з корупцією, реформи в енергетичному та банківському секторах.

Петро Порошенко заявив, що, незважаючи на труднощі, Україна проводить реформи.

«Першочергово – боротьба з корупцією», – запевнив Петро Порошенко, поінформувавши про хід запуску Національного антикорупційного бюро. Він також повідомив про боротьбу з корупцією у судовій системі, і зазначив: «Позиція влади: жодної толерантності до корупції».

Президент наголосив на важливості продовження взаємодії з ЄБРР для державного та приватного сектора. Глава держави відзначив роботу НБУ та Міністерства фінансів із стабілізації банківського сектору.

«Нині банківський сектор більш прозорий та ефективний», – наголосив Порошенко.

Україна особливо зацікавлена у поглибленні співпраці з ЄБРР у реформуванні енергетичного сектора.

У свою чергу президент ЄБРР Сума Чакрабарті зазначив, що співпраця з Україною є важливою для Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Перед Україною стоять складні виклики», – сказав він і відзначив ефективність українського уряду. Президент ЄБРР наголосив на важливості координації для визначення, якої саме підтримки потребує Україна.

Нагадаємо, ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. Станом на 1 травня 2015 року ЄБРР взяв на себе зобов'язання з надання сукупної суми в €10,94 млрд для 343 проектів в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук