Порошенко присудив Сергію Жадану премію «Українська книжка року»

КультураАндрій Стець, 30 липня 20164000
Порошенко присудив Сергію Жадану премію «Українська книжка року»
фото GALKA.IF.UA
Сергій Жадан

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про присудження щорічної премії президента України «Українська книжка року», яким відзначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток української видавничої справи. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Згідно з повідомленням, у 2016 році звання лауреата премії у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» присуджено одному з найпопулярніших і найвідоміших у світі українських письменників Сергію Жадану за книгу «Месопотамія» та видавництву «Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», що її видав.

За вагомий внесок у розвиток українознавства нагороджено автора видання «Українські народні головні убори» Галину Стельмащук та «Видавництво «Апріорі», яке видало книгу.

У номінації «За сприяння у вихованні підростаючого покоління» звання лауреата премії президента України «Українська книжка року» отримали автор Віталій Рогожа та «Видавничо-книготорговельна компанія «Самміт-книга» за книжкове видання «Запороги: роман-трилогія» - частина 1 «Петро Сагайдачний».

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Лауреатам премії виплачують грошову частину премії, розмір якої становить 100 тис. грн. При цьому 50% грошової частини премії виплачують авторові твору, 50% – видавництву або видавничій організації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук