Порошенко ратифікував угоду з ЄІБ про €200 млн на відновлення Донбасу

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 12 травня 20151800

Президент підписав Закон № 346-VIII «Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)».

Відповідно до Фінансової угоди, ЄІБ надасть Україні кредит у розмірі €200 млн на  реалізацію протягом 2015-2020 років низки заходів задля подолання негативних наслідків геополітичних подій у східних регіонах України, в тому числі забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, відновлення головних інфраструктурних об'єктів на території районів Донецької і Луганської областей, які знаходяться під контролем Української держави, повідомляє прес-служба президента.

Кредит надаватиметься у вигляді траншів у розмірі від €15 до €40 млн. Серед основних заходів, на які підуть ці кошти – відновлення інфраструктури та поліпшення умов постачання комунальних послуг (централізованого водопостачання та водовідведення, постачання електроенергії, централізованого теплопостачання), ремонт автомобільних шляхів, залізничних колій, мостів, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури.

Також в рамках Проекту передбачаються реалізація низки інфраструктурних проектів у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях, та створення умов для повернення тимчасово переміщених осіб у місця їх попереднього проживання.

Фінансову угоду 22 грудня минулого року в Києві підписали прем'єр-міністр України та віце-президент Європейського інвестиційного банку. Відповідний документ 22 квітня ратифікувала Верховна Рада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук