Порошенко схвалив угоду з СОТ про спрощення торгівлі

ЕкономікаАндрій Стець, 24 листопада 20152200
Порошенко схвалив угоду з СОТ про спрощення торгівлі

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі». Про це йдеться у повідомленні прес-служби АП.

«Імплементація міжнародного договору забезпечує підвищення прозорості та ефективності операцій держорганів, збільшення торговельних потоків, держдоходів і прямих іноземних інвестицій, зменшення часу та вартості митного контролю, зниження рівня корупції, розширення співпраці між учасниками приватного та держсекторів, поліпшення розвитку малого та середнього бізнесу», - йдеться у повідомленні.

Крім того, як зазначається, ратифікація угоди покращить позиції нашої держави у згаданому та інших відповідних рейтингах, пов’язаних з легкістю ведення бізнесу, а також надасть позитивний сигнал для учасників міжнародної торгівлі та інвестиційної спільноти про створення Україною ефективного і прозорого торговельного середовища зі зменшенням корупційної практики.

При цьому реалізація положень Угоди сприятиме активнішій інтеграції України з ЄС.
Протокол набуде чинності після виконання внутрішньодержавних ратифікаційних процедур двома третинами членів СОТ.

Як відомо, документ № 745-VIII, прийнятий Радою 4 листопада поточного року.

Метою ухвалення закону є виконання Україною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності згаданого протоколу, та надання згоди на обов'язковість застосування Україною положень угоди про спрощення процедур торгівлі після набуття чинності.

Положення угоди спрямовані на спрощення митних процедур, зокрема, шляхом зменшення пов'язаних із ними фінансових витрат і скорочення часу їх здійснення, сприяння широкому застосуванню системи «єдиного вікна», процедури прискореної відправки товарів, підвищення публічності державних органів та зниження рівня корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук