Працівники «Укренерго» внесли в електронні декларації знижки в їдальню

ЕкономікаНазарій Тузяк, 22 березня 20177480

Працівники західного підрозділу держпідприємства «Укренерго» внесли в електронні декларації знижки в їдальню. У деклараціях щонайменше п'ятьох працівників такі знижки вказані як джерело доходу.

У відділі зв'язків з громадськістю та пресою Західної електроенергетичної системи «Укренерго» пояснили, що знижки стосуються їдальні, яка працює на самому підприємстві.

«У нас діє їдальня, якою користуються працівники, хоча вона є відкритою для усіх відвідувачів. Усі наші працівники мають знижку на 10% у цій їдальні. Ця знижка персональна і вона оподатковується, тому вона й вказана у електронних деклараціях», – пояснила ZAXID.NET працівниця відділу зв'язків із громадськістю Західної електроенергетичної системи «Укренерго» Мар'яна Брич.

Задекларовані знижки в їдальню «Укренерго»

Працівники «Укренерго» задекларували невеликі суми знижок, в основному від 100 до 400 грн. Хоча є й випадки, коли в декларацію внесли знижку всього на кілька гривень.

Зазначимо, що 31 березня закінчується другий етап електронного декларування. Декларації за 2016 рік повинні подати близько 2 млн осіб. Аби не виникало технічних проблем Для цього НАЗК розширив потужність Реєстру електронних декларацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук