Працівників Львівського ремонтно-інструментального заводу не пускають на роботу

Працівники Львівського ремонтно-інструментального заводу у середу, 6 червня, написали колективну заяву в прокуратуру через те, що керівництво не допустило їх на робочі місця.

«Ми прийшли вчора на роботу, а там брами закриті, заварені, повішені замки, виставлена охорона. Працівники приватної охоронної фірми «Конвекс» сказали, що їм дали вказівку нікого не пускати на завод», – розповіла ZAXID.NET бухгалтер підприємства Світлана Шивала.

За її словами, напередодні сюди привезли інструменти для розпилювання робочих верстатів німецького і австрійського виробництва на металобрухт.

Працівники склали акт про недопущення їх на свої робочі місця, а також подали колективну заяву в прокуратуру про вчинення злочину.

За словами бухгалтера, на підприємстві працює 11 людей, яким заборгували понад 500 тис. грн. Дехто не отримував заробітної плати ще з 2009 року. Рахунки підприємства арештовані. Через виконавчу службу стягують гроші і частково виплачують заборгованість

Працівники підприємства вважають, що підприємство могло б збільшити обсяги свого виробництва зокрема за рахунок виготовлення деталей для техніки, яка задіяна у зоні проведення АТО, однак керівництво свідомо доводить завод до банкрутства.

Як зазначено у листі ініціативної групи заводу, який надійшов у редакцію ZAXID.NET, усі безчинства на підприємстві відбуваються під покровительством, призначеного ще за часів правління Януковича, голови фонду державного майна Миколи Копача та виконувача обов’язків голови правління ВАТ «Автонавантажувач» Олега Воробця. 

У четвер 7 серпня о 9:00 працівники заводу спробують зустрітися з представниками керівництва. Якщо їхні вимоги не будуть прийняті до уваги, а руйнування підприємства не припиниться, то вони обіцяють пікетувати Львівське обласне управління фонду держмайна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук