Президент підписав закон про пенсійну реформу

Підвищені пенсії почнуть виплачувати з жовтня

ЕкономікаРоман Ганкевич, 8 жовтня 20179221
Президент підписав закон про пенсійну реформу
фото ВВС
Прем'єр-міністр пообіцяв, що пенсіонери вже в жовтні отримають збільшені пенсії

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалені парламентом законопроекти про пенсійну реформу. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Президент Петро Порошенко підписав законопроекти по пенсійній реформі. Як я і обіцяв, всі пенсіонери вже в жовтні отримають нові збільшені пенсії», - написав голова уряду.

Як зазначив сам Петро Порошенко, ухвалення цього документу є «рішучими кроками для встановлення і відновлення справедливості по відношенню до пенсіонерів». «Закон передбачає не лише підвищення зараз. Осучаснення пенсій закладено як ефективно працюючий механізм на постійній основі», - заявив він.

«Скільки нас лякали, що ми не зможемо провести пенсійну реформу без підвищення пенсійного віку. Ми спільно знайшли оптимальний механізм. І аргументація була настільки переконливою, що була підтримана і міжнародним співтовариством», - зазначив президент.

Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада прийняла законопроект про пенсійну реформу, який запроваджує вимоги до мінімального страхового стажу для виходу на пенсію і передбачає підвищення пенсій 9 млн пенсіонерам на суму від 200 до 1000 грн з жовтня.

За прийняття законопроекту №6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» проголосували 288 депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Також Верховна Рада України внесла зміни до Бюджетного кодексу України у зв'язку з прийняттям закону про пенсійну реформу. За прийняття законопроекту №6617 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій» проголосували 255 депутатів при необхідному мінімумі 226 голосів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук