При продажі двох земельних ділянок бюджет Львова може поповнитись на ₴1 млн

ЕкономікаІрина Знась, 9 липня 20141760

Львівська міська рада може заробити понад 1 млн грн, продавши дві вільні земельні ділянки, які після останньої сесії міської ради Львова заветував міський голова Андрій Садовий. Про це у середу, 9 липня, під час брифінгу розповів начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Михайло Бокало.

«Якщо б на завтрашній сесії міськради було подолано вето міського голови, які він наклав на ухвали про дві вільні земельні ділянки, ми змогли б реалізувати їх на аукціоні. І ми б отримали від продажу щонайменше 1 млн грн», – зазначив Михайло Бокало.

Також він додав, що в майбутньому місто планує робити акцент на продажу малих земельних ділянок для індивідуальної забудови.

«Плата за землю, зокрема, орендна плата за землю і кошти від продажу землі, є досить важливими статтями доходів міського бюджету Львова. Тому нам важливо вільні земельні ділянки продавати на аукціоні, а не віддавати тим чи іншим суб’єктам, як це нерідко буває», - сказав начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР.

При цьому Бокало не уточнив, які саме ділянки могли б бути настільки прибутковими. Зазначимо, що серед заветованих ухвал є такі: «Про надання гр. Савіцькому Р.Я. у суборенду земельної ділянки на вул.Погулянці, 6»; «Про надання гр.Ротару І.Д. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку на вул.О.Шумського, 13-а»; «Про затвердження гр. Заяцю Я.Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Загірній, 33»; «Про затвердження гр. Баранецькому Р.Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.П.Шеремети, 27»; «Про надання згоди ПП «Кемпі-плюс» на зміну цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул.Короленка, 8-а».

Останній земельний аукціон відбувся 8 липня. Тоді управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР продало дві земельні ділянки, загальною сумою 1 463 016  грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук