Приклад для наслідування: рік Центру Шептицького у Львові

БлогиЮліан Чаплінський , 23 вересня 2018 1276
Юліан Чаплінський
заступник міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції, головний архітектор Львова у 2015-2019 рр.

У вересні минулого року відбулася непересічна подія в житті нашого міста – запрацював Центр Митрополита Андрея Шептицького. На мапі Львова з’явилося справжнє місце сили, яке спонукає мислити, відчувати і змінювати світ навколо нас.

Його щодня відвідує більше тисячі відвідувачів і це не лише студенти УКУ. Центр Шептицького відіграє в житті міста значно більшу роль, ніж просто бібліотека чи «інформаційно-ресурсний центр». Це серце, яке розганяє свіжу кров судинами Львова, це потужний двигун світоглядних змін.

Окрім того будівля центру – чудовий зразок сучасної архітектури, унікальний для наших теренів. Приємно, що саме Львів задає тон у розвитку громадських просторів та урбаністики в Україні.

Про те, як народився саме такий проект Центру Шептицького і чого вдалося досягти за рік роботи, я розповідаю у своєму новому відеоблозі. Запрошую всіх переглянути екскурсію з директором центру Олегом Яськівим. І звісно ж – відвідати Центр Шептицького після перегляду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук