Приміщення на вул. Шпитальній, 25 у Львові виставили на продаж

Управління комунальної власності Львівської міськради виставило на продаж за принципом аукціону приміщення на вул. Шпитальній, 25. Кінцевий строк прийому заяв для участі в конкурсі – 11 серпня. Відкрите засідання конкурсу (торги «з голосу») відбудеться 22 серпня об 11:00 за адресою: пл. Ринок,1, 2-й поверх, велика сесійна зала.

Приміщення розташоване на першому поверсі, його площа – 171,3 кв. м, початкова ціна продажу з ПДВ – 1 млн 467 тис. 120 грн, передає прес-служба ЛМР.

Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь в конкурсі, повинні подати, згідно з робочим графіком (у Центр надання адміністративних послуг адміністративно-господарського управління Львівської міськради або в Управління «Дозвільний офіс» ЛМР) відповідні документи.

Реєструватимуть учасників конкурсу з 9:30 до 10:30 за місцем проведення конкурсу. Присутність претендентів на участь в конкурсі на реєстрації обов’язкова. Претенденти на участь в конкурсі повинні мати при собі документ, що посвідчує особу, представники – довіреність, посвідчену нотаріально та оформлено згідно з чинним законодавством, яка підтверджує повноваження претендентів (їх представників).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук