«ПриватБанк» оголосив новий склад правління

ЕкономікаРоман Ганкевич, 26 грудня 201673654
Нова команда обіцяє забезпеспечити надійність роботи установи

«ПриватБанк» сформував новий склад правління. Про це у понеділок, 26 грудня повідомили у прес-службі банку.

Як зазначається, першим заступником голови правління, який буде відповідати за розвиток системи обслуговування корпоративних клієнтів, малого бізнесу, розширення програми мікрокредитування підприємців «КУБ» і співробітництво з торговельними мережами, призначений Олег Сергєєв, який раніше керував Західним регіональним управлінням «ПриватБанку» і працював на керівних посадах в інших українських банках.

Система управління ризиками банку буде під контролем Олександра Дубровіна, який з жовтня 2014 року був заступником голови правління «Укргазбанку», а раніше - з лютого 2011 року по листопад 2012 року - працював в «Терра Банку» фінансовим директором, потім - заступником директора генерального департаменту банківського нагляду Національного банку.

Керівником роздрібного бізнесу «ПриватБанку» став Олексій Шабан, який працює в банку більше 20 років і в останні роки очолював напрямок обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів.

Членом правління банку і керівником «Центру електронного бізнесу» і напрямком по роботі з Big Data призначений Сергій Харітіча, що працює в лабораторії інновацій «ПриватБанку» з моменту її створення.

Членом правління банку, що відповідає за розвиток служби безпеки «ПриватБанку», юридичного напряму і служби фінансового моніторингу призначено Олексія Бережного.

Заступник голови правління Олександр Дрелінг буде відповідальним за розвиток Back-office, інформаційних технологій і «ПриватМаркет».

Керівником казначейства «ПриватБанку» і куратором інвестиційного бізнесу в новому правлінні банку буде заступник голови Галина Пахачук.

Головним бухгалтером банку призначена Валентина Ярмоленко, напрямком «Аудит» - керуватиме В'ячеслав Ветлужських, головним кадровиком установи залишається Ольга Хлиніна.

Також інформують, керівний склад напрямків маркетингу і менеджменту банку залишається без змін. Ним керує Микола Щербина.

Нагадаємо, 23 листопада Міністерство фінансів сформувало наглядову раду «ПриватБанку» з 7 членів. До неї увійшли: Франсіс Маліж - директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в країнах Східної Європи і Кавказу, Андреа Монета - керуючий партнер Apollo Management, Оксана Маркарова - перший заступник міністра фінансів, Артем Шевальов - колишній заступник міністра фінансів, Стівен А. Силіг - представник Світового банку, Сергій Алексєєнко - уповноважений з перспективних проектів «Нафтогазу України» і Енгін Акчакоча - консультант Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук