Приватним школам і дитячим садкам повернуть «податкові канікули»

ЕкономікаО.Г., 17 червня 20158770

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності».

За прийняття відповідного законопроекту №2276 за основу проголосували 274 народні депутати, пише Insider.

Законопроектом пропонується звільнити приватні дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади від сплати податку на прибуток, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також від сплати земельного податку.

Згідно з пояснювальною запискою, даний законопроект підготовлений з метою створення додаткових умов для розвитку системи освіти України, зокрема, для залучення позабюджетних інвестицій в збереження, удосконалення та розвиток інфраструктури дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів недержавної форми власності.

Як відзначається у висновку Головного експертного управління ВР, пільги зі сплати податку на прибуток для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів недержавної форми власності було скасовано з 1 січня 2015 року. Таким чином,законопроектом пропонується повернути цю пільгу, внаслідок якої в 2014 році, за даними Мінфіну, бюджет недоотримав близько ₴17 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук