Осіння призовна кампанія в Україні триватиме три місяці

Призов громадян на військову службу крім жовтня-листопада триватиме також і в грудні

10 вересня 2018

Президент Петро Порошенко збільшив терміни призову на строкову військову службу з двох до трьох місяців у 2018 році. Про це йдеться в указі №274 від 10 вересня на сайті президента.

Пізніше у Генеральному штабі Збройних сил України пояснили, що термін осіннього призову збільшили через потреби Національної гвардії і Державної прикордонної служби.

Раніше чергові призови громадян на строкову військову службу в 2018 році були визначені на квітень-травень і жовтень-листопад.

Порошенко продовжив призов також на грудень.

Таким чином, призовники віком від 20 (на день відправлення у військову частину) до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову, будуть призиватися в жовтні-грудні.

Зазначимо, в лютому президент доручив Кабінету Міністрів визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2018 році. Також Порошенко доручив уряду, обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням у 2018 році чергових призовів громадян на строкову військову службу.

Як інформував ZAXID.NET, через недобір призовників під час весняного призову у двох районах Львівщини покарали військових комісарів. Під час призову Львівщина відправила на службу 770 новобранців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Тігіпко нашого часу
Масштабна пожежа на олійному заводі «Майола» біля Львова
Депортовану з Росії журналістку Олену Бойко привезуть до Львова
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ