Осіння призовна кампанія в Україні триватиме три місяці

Призов громадян на військову службу крім жовтня-листопада триватиме також і в грудні

10 вересня

Президент Петро Порошенко збільшив терміни призову на строкову військову службу з двох до трьох місяців у 2018 році. Про це йдеться в указі №274 від 10 вересня на сайті президента.

Пізніше у Генеральному штабі Збройних сил України пояснили, що термін осіннього призову збільшили через потреби Національної гвардії і Державної прикордонної служби.

Раніше чергові призови громадян на строкову військову службу в 2018 році були визначені на квітень-травень і жовтень-листопад.

Порошенко продовжив призов також на грудень.

Таким чином, призовники віком від 20 (на день відправлення у військову частину) до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову, будуть призиватися в жовтні-грудні.

Зазначимо, в лютому президент доручив Кабінету Міністрів визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2018 році. Також Порошенко доручив уряду, обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням у 2018 році чергових призовів громадян на строкову військову службу.

Як інформував ZAXID.NET, через недобір призовників під час весняного призову у двох районах Львівщини покарали військових комісарів. Під час призову Львівщина відправила на службу 770 новобранців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому
«Тепер я вже набігаюся»
Мерія пропонує підняти вартість проїзду у львівських маршрутках до 8 грн
У Варшаві помер 23-річний учасник АТО з Львівщини
Невідомі спробували підпалити Андріївську церкву у Києві
На медіафронті без змін