Осіння призовна кампанія в Україні триватиме три місяці

Призов громадян на військову службу крім жовтня-листопада триватиме також і в грудні

10 вересня

Президент Петро Порошенко збільшив терміни призову на строкову військову службу з двох до трьох місяців у 2018 році. Про це йдеться в указі №274 від 10 вересня на сайті президента.

Пізніше у Генеральному штабі Збройних сил України пояснили, що термін осіннього призову збільшили через потреби Національної гвардії і Державної прикордонної служби.

Раніше чергові призови громадян на строкову військову службу в 2018 році були визначені на квітень-травень і жовтень-листопад.

Порошенко продовжив призов також на грудень.

Таким чином, призовники віком від 20 (на день відправлення у військову частину) до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від призову, будуть призиватися в жовтні-грудні.

Зазначимо, в лютому президент доручив Кабінету Міністрів визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2018 році. Також Порошенко доручив уряду, обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням у 2018 році чергових призовів громадян на строкову військову службу.

Як інформував ZAXID.NET, через недобір призовників під час весняного призову у двох районах Львівщини покарали військових комісарів. Під час призову Львівщина відправила на службу 770 новобранців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати