Про Івано-Франківськ створили іронічні комікси

Про Івано-Франківськ створили іронічні комікси
Комікс «Франек, добрий ранек»

Група художників Comixans створили арт-нотатник з коміксами про Івано-Франківськ «Франек, добрий ранек». 85 ескізів для нотатника намалював Ярослав Яковлєв, ідеї збирали всією командою.

Розміри міні-записника — 10 на 10 сантиметрів, ліворуч у ньому — чисті аркуші-стікери, праворуч — іронічні комікси про парадокси Франківськ. Всередині записника є олівець, щоб малювати власні ескізи. Автори очікують, що читачі приєднаються до творення міських коміксів і продовжать справу, малюючи карикатури у книжці.

«Ми збирали ідеї понад півроку. Досліджували місто і аналізували історії та міфи. Усі гроші, які отримаємо з продажу записників витратимо на реалізацію соціального проекту — облаштування скверу перед старою друкарнею у Франківську», - розповів ZAXID.NET учасник Comixans Олександр Шевченко.

Записники «Франек, добрий ранек»

Комікси у іронічній формі описують ситуацію з відключенням води у місті, запуском авіарейсу Івано-Франківськ — Стамбул, вирубкою лісів, труднощами пересування для велосипедистів.

Щоб надрукувати книжку, команда подалася на грант фонду WNISEF, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові.

Ціна блокнота — 80 гривень. Купити його можна у  ресторані Urban Space 100 у Івано-Франківську або замовити на сторінці Comixans.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук