<
Проект «4 жіночі голоси+4 контрабаси» збиратиме кошти для концертів на сході України
Культура

Проект «4 жіночі голоси+4 контрабаси» збиратиме кошти для концертів на сході України

Катерина Сліпченко, 19 листопада 2014 292 0
фото Facebook

Співачка Мар’яна Садовська та контрабасист Марк Токар у Києві виконають пісні на тексти Жадана. 

Концерт відбудеться 7 грудня у Київській національній філармонії у рамках проекту «4 жіночі голоси+4 контрабаси». 

Особливість виступу полягає ще і в тому, що запрошення на світову прем'єру октету Садовської і Токара неможливо придбати чи отримати в подарунок. Єдиний шлях — підтримка проекту «Jazz Bez: Музика Свободи на звільнених територіях Сходу». Зробити це можна, здійснивши благодійний внесок від 300 гривень на платформі «СПІЛЬНОКОШТ». 

У такий спосіб музиканти збирать кошти для проведення джазових концертів на сході України та творення нової мистецької атмосфери у Слов'янську і Краматорську (нагадаємо, що із такою ініціативою виступив фестиваль JazzBez).

Участь у концерті візьмуть контрабасисти Марк Токар, Іван Огар, Володимир Бедзвін, Артем Каменков. Співатимуть Мар'яна Садовська та «Тріо Курбаси» з львівського Театру Курбаса (Наталка Рибка-Пархоменко, Марія Копитчак, Мирослава Рачинська).

«4 жіночих вокали у супроводі 4 контрабасів та тексти Сергія Жадана обіцяють стати непересічним явищем в новій українській музиці. Цього вересня у Львові на акції «20 обертів» (20-літті «Дзиґи» та компанії «Троттола») співачка Мар’яна Садовська уже презентувала перші пісні нового драматичного і експресивного проекту. Почути і пережити пісні нової програми львів’яни зможуть у грудні на фестивалі «Jazz Bez», а кияни — на світовій прем'єрі у Києві», - вважають організатори.

Нагадаємо, що концерти на звільнених українських територіях дадуть кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазу. Вхід на події у Слов'янську і Краматорську буде повністю безкоштовним. Також організатори  JazzBez власним коштом  приймуть у Львові 10 музикантів з території АТО, щоб вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи та взяти участь у джем-сейшенах. Наступного року ці музиканти розвиватимуть джазове середовище та творитимуть фестиваль у Краматорську та Слов’янську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук