Проект Ukrainian Live популяризуватиме українську музику

КультураЛіліана Маланчин, 15 лютого 20193940
Проект Ukrainian Live популяризуватиме українську музику

9 березня у приміщенні «Львівського радіо» відбудеться презентація проекту Ukrainian Live, засновниками якого є культурно-музична аґенція Collegium Management.

Ukrainian Live - це довготривалий проект, який уже тривалий час знаходився у стані розробки, а тепер готовий увійти на український музичний ринок. За словами організаторів проекту, поштовхом для створення Ukrainian Live стало те, що сьогодні українська музична культура є несправедливо неоціненною, а класична музика не є «модною» у сучасному світі. Як наслідок - молоді класичні виконавці, композитори та музикознавці не мають достатніх ресурсів для свого розвитку. Задля цього буде пророблено величезний пласт роботи з культурною музичною спадщиною України: опрацювання, виконання, запис та розповсюдження творів українських композиторів - як сучасників, так і забутих попередників.

Проект передбачає надання ґрантів для молодих українських виконавців, композиторів та музикознавців. Завдяки проекту українські музиканти зможуть працювати з музичною культурною спадщиною України, виконувати, записувати та розповсюджувати твори українських композиторів, а також робити класику популярною, керуючись найкращими світовими тенденціями та надати «друге дихання» несправедливо забутим творам мистецтва.

Таким чином, співпраця музиканта з проектом дасть йому можливість працювати з власним звукозаписувальним лейблом, з яким співпрацюватимуть професіонали звукозапису, дасть змогу виступати у кращих концертних залах країни та можливість співпраці з командою досвідчених менеджерів, кожен із яких вже є визнаним профі своєї справи. Особливо талановиті музиканти матимуть можливість отримувати ґранти для реалізації власних проектів.

Нагадаємо, «Collegium Management» відомий численими музичними проектами. Зокрема, співпрацею зі світовими зірками класичної музики, серед яких - японська скрипалька Мідорі, фламандський скрипаль Сіґізвальд Кьойкен, концертмейстр Берлінської філармонії Ноа Бендікс-Белґлі, чеський скрипаль Йозеф Шпачек, концертмейстр Шотландського королівського камерного оркестру Бенджамін Ґілмор, піаніст Андрій Гаврилов, диригент Теодор Кухар словацький скрипач Далібор Карвай та багатьма іншими. Тепер комада «Collegium Management» дає можливість розвинутися українським класичним музикантам в межах рідної країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук