Професор Сорбонни виступив з концертом у Львові

Головні новини Львова за 08.04Марічка Крижанівська, 8 квітня 2015, 17:15 403 0
дивіться також

У кількох містах України триває фестиваль «Французька весна». У його межах до Львова з концертом і лекцією приїхав музикант, дослідник, професор Сорбонни Жан-Крістоф Фріш.

Жан-Крістоф Фріш грає на бароковій флейті, з нею концертував у понад 40 країнах світу. Музикант також є дослідником світової музики бароко.

«Його добре знають у світі не лише через його музичну, а й дослідницьку діяльність. Головним його заняттям є пошук зв`язків між бароковою і народною автохтонною музикою в усьому світі. З цією метою він працював як дослідник у багатьох країнах, зокрема в Індії, Китаї, на Філіппінах і, звичайно, в Європі. А тепер обіцяє досліджувати й українську музику», – розповів директор «Французького Альянсу у Львові» Бернар Уліат.

«Про українське бароко я ще не багато знаю, але сподіваюся, що ця моя подорож стане початком нового проекту. Бо наразі українське бароко повністю не відоме для французів. Маю надію, що проведу тут музикознавчі дослідження, щоб відкрити Європі вашу музику», – пообіцяв Жан-Крістоф Фріш.

У Львівському храмі єзуїтів французький музикант та львівський квартет «Леополіс» виконали твори барокових авторів, а ще Вольфганга Амадея Моцарта і його сина Франца Ксавера, який близько 30 років прожив у Львові і заклав у місті початки професійної музичної академії – Товариство святої Цецилії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук