«Промінвестбанк» продали за 268,7 млн грн попри заборону Стокгольмського арбітражу

«Дочку» російського держбанку вдалося продати з другого разу, знизивши ціну вдвічі

ЕкономікаЮрій Братюк, 5 березня6351

Акції «Промінвестбанку», який належить російському державному «Внєшекономбанку» (ВЕБ) продали на фондовій біржі ПФТС за 268,7 млн грн. Про це 5 березня повідомляє Hromadske.

Акції банку продавалися за рішенням суду на користь групи «Приват» в якості компенсації за активи в окупованому Росією Криму. Інформація про продаж акцій банку міститься на сайті ПФТС у розділі «Підсумки торгів».

Варто зазначити, що у червні 2019 року ВЕБ подав позов до Стокгольмського арбітражу, у якому звинуватив Україну в «експропріації майна», зокрема у примусовій конфіскації акцій «Промінвестбанку».

Стокгольмський арбітраж погодився накласти заборону на продаж «Промінвестбанку», однак Україна це рішення оскаржила в апеляції. 2 березня 2020 року апеляційна палата ухвалила рішення на користь російської державної корпорації та залишила в силі заборону на продаж акцій «Промінвестбанку».

«Промінвестбанк» є одним із найбільших українських банків за обсягом активів і є власністю російського державного «Внєшекономбанку». З березня 2017 року щодо українських дочірніх структур російських державних банків діють санкції, які забороняють виведення капіталу на користь материнських структур.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук