Протягом двох років Львівщина реалізує 10 проектів за кошти ЄС

Фінанси виділять у межах програми транскордонного співробітництва

ЕкономікаЮлія Девда, 19 жовтня 2017, 20:01 1071 1

6,5 млн євро на десяток проектів, які реалізовуватиме Львівщина, виділить Європеський Союз. Гранти надійдуть у межах Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Один із пріоритетів такої ініціативи – збереження культурної спадщини. Серед найбільших проектів – паломницький маршрут, який пролягатиме через польські міста Мокободи, Голубля та львівський Підкамінь. На його реалізацію дадуть майже 2 млн євро.

«Ми плануємо ідентифікувати найкращі «перлини» у всьому польсько-українсько-білоруському прикордонні, візуалізувати їх, зробити прикордонну аплікацію, аби та категорія туристів, яким, мабуть, цікаво відвідувати релігійні місця, знали, куди вони можуть поїхати, що там зустріти», – пояснила виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин.

У планах транскордонного проекту ще два байдаркові туристичні маршрути, співпраця Польського дому у Львові та Українського в Перемишлі, також розвиток каналізаційної інфраструктури в Червонограді. Реалізовувати ідеї будуть до 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук