Проїзд у львівському електротранспорті може подорожчати до 1,25 грн

Економіка17 червня 20118350

Міська рада Львова отримала погодження від Міністерства ЖКГ і економіки про підвищення проїзду в електротранспорті до 1,25 грн.

 

Про це повідомила під час чат-конференції на ZAXID.NET директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Наталія Павлюк.

«Сьогодні тариф ми піднімати не будемо. Але ми розуміємо, що і перевізники, якщо мова про автобусний пасажирський транспорт, піднімають питання про постійне здорожчання паливно-мастильних матеріалів, запчастин, зарплати. Сьогодні проект рішення є на сайті міської ради і на початку липня ми почнемо громадське обговорення цього питання. Ми вислухаємо думки мешканців і лише після цього виконком міської ради прийматиме рішення», - розповіла Наталія Павлюк.

Нагадаємо, під час останнього засідання сесії Львівської міської ради прийнято рішення звернутись до Кабінету міністрів з проханням врегулювати тарифи на пільгові перевезення у міському громадському транспорті.

«Торік з державного бюджету підприємство недоотримало 1600 тисяч гривень. Суттєво зменшилася (з 29,3 млн грн до 27,6, до якої увійшов торішній борг) субвенція на 2011 рік за перевезення пільгових категорій пасажирів. Працівники «Львівелектротрансу» відчули це на собі вже з перших днів 2011 року. Щоб дати можливість працівникам більше заробляти, адміністрація підприємства зробила все можливе. З лютого цього року водіїв трамваїв і тролейбусів переведено на оплату праці згідно з вимогами Галузевої угоди. Фахівці підприємства вносять зміни до штатного розпису, оптимізують чисельність персоналу і з першого травня на оплату праці згідно з вимогами Галузевої угоди перейде весь колектив.

Коригування тарифу на проїзд у електротранспорті може частково змінити ситуацію на краще. Проте, новий удар по фінансовому стану підприємства може нанести закриття маршрутів, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт. Єдине, що може врятувати електротранспортників від фінансової нестабільності у подальшому - призначення фінансової допомоги із державного фонду зайнятості у зв’язку з виникненням «простоїв» не з вини підприємства», - вважає директор ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук