Путін не дасть Україні знижку на газ через дешеву нафту

Президент Російської Федерації Володимир Путін під час наради з членами уряду РФ заявив, що Росія не дасть Україні знижку на газ, через низькі ціна на нафту, повідомляє УНІАН.

«Зрозуміло, що за такого серйозного падіння цін на нафту, від якої рахуються ціни на газ, в кінцевому підсумку ми не можемо надавати знижку в такому самому обсязі, як було раніше», - казав Путін.

Він також зауважив, що кінцева ціна для українських споживачів не має бути вищою ніж у сусідніх країнах, наприклад Польщі. І нагадав, що 30 червня закінчується термін знижки на газ для України у другому кварталі.

У свою чергу глава Міненерго РФ Олександр Новак повідомив, що РФ розглядає можливість поквартального надання знижки на російський газ для України. Але, за його словами, українська сторона не направляла відповідних запитів.

Нагадаємо, 9 червня у «Газпромі» заявили, що ціна газу для України без знижки в третьому кварталі становитиме 287,15 дол. за тисячу куб. м, у четвертому - 262,5 дол. за тис. куб м, питання знижки обговорюється. 18 червня Новак заявив, що знижка на газ для України в третьому кварталі буде менш ніж 30%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук