«ПЗУ Україна» застрахувала президентський авіапарк на півтора мільярди гривень

ЕкономікаРоман Ганкевич, 20 лютого 20178250
«ПЗУ Україна» застрахувала президентський авіапарк на півтора мільярди гривень
фото УНІАН
Послуги зі страхування президентського авіапарку надаватиме ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна»

Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами 3 січня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна» про послуги з обов’язкового страхування цивільної авіації за 15,35 мільйона гривень. Про це повідомляє видання Наші гроші з посиланням на «Вісник державних закупівель».

«На поточний рік застрахували повітряні судна, членів екіпажу та інший авіаційний персонал, а також відповідальність експлуатанта за шкоду третім особам та перевізника за шкоду пасажирам, багажу, пошті, вантажу», - йдеться в повідомленні.

Як зазначають, йдеться про літаки А319-115 (UR-ABA), Ан-74ТК-300Д (UR-AWB), Ан-148-100В (UR-UKR) та вертоліт Мі-8МТВ-1 (UR-РАВ), які застрахували на загальну суму 1,56 мільярда гривень. Додатковою умовою договору щодо літака UR-ABA є страхування відповідальності перед третіми особами з єдиним лімітом не менше 500 мільйонів доларів за кожним із випадків.

Аналогічні послуги на 2016 рік замовляли у ПрАТ «Бусін» за 9,56 мільйона гривень. Причому тоді до переліку суден входив ще один вертоліт Мі-8 (UR-РАА), застрахований на найменшу з сум – 3,92 мільйона гривень.

Додамо, що акціонерами «ПЗУ Україна» є ПрАТ «Страхова компанія «ПЗУ Україна страхування життя» і велика польська компанія Powszechny Zaklad Ubezpieczen, SA.

На останньому тендері з переможцем змагалося ПрАТ «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна». Дешевшу на 19% пропозицію згаданої фірми «Бусін» і дорожчу ПрАТ «Український страховий капітал» відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації.

Активи «Бусін» становили менше 10% від загальної страхової суми щодо страхування повітряних суден та 0,5% від загальної страхової суми відповідальності перед третіми особами під час міжнародних польотів. Крім того, надані нею договори перестрахування містили недоліки. Компанія скаржилась в АМКУ, проте адмінколегія не задовольнила скаргу, визнавши відхилення правомірним. «Український страховий капітал» відхилили через невідповідність страхової суми за шкоду життю і здоров’ю пасажира, арифметичні помилки в розрахунку страхової суми на повітряне судно та відсутність підпису на документі про персональні дані підписанта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук