"Фоліо" закінчує готувати 10-томник Романа Іваничука

Культура27 січня 20116950

Харківське видавництво «Фоліо» закінчує готувати 10-томник відомого українського письменника Роман Іваничука, куди увійшли його історичні романи. Про це розповів письменник 26 січня на літературній зустрічі у межах проекту «Люди легенди у Домі Легенд».

"Тепер видавництво "Фоліо" закінчує мого десятитомника. Там будуть мої історичні романи. Зараз мало пишуть історичні романи, зараз пишуть про секс, тому що про це кожен знає, а той, хто не знає, хоче знати. А над історичним романом треба працювати. Це прекрасна, але дуже виснажуючи робота. Історичний роман мусить бути, тому що буде забуття історичної пам’яті. Подивіться, що на сході (України – ред.) не співають колядки, гаївки", - зазначив Роман Іваничук.

Довiдка ZAXID.NET

Роман Іванович Іваничук (*27 травня 1929, с.Трач Коломийського району Івано-Франківської області) — український письменник, поет, громадський діяч, один з організаторів Товариства української мови ім. Т.Шевченка, Народного Руху України, заслужений діяч культури України, член Спілки письменників України (з 1960), депутат Веховної Ради України І-го скликання (1990-94); лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка (1985), Літературної премії ім. А.Головка (1979), премії ім. І.Мазепи (1999). Герой України (2009). Його твір історичний роман "Мальви" та "Вогняні стовпи" вивчали у школі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук