"Львівобленерго" припинить електропостачання 348 споживачів

Економіка4 січня 20119444

4-5 січня «Львівобленерго» припинить електропостачання 348 споживачів Львова.

Як повідомили ZAXID.NET у відділі корпоративних зв’язків ВАТ "Львівобленерго", 4 січня заплановане припинення електропостачання 187 споживачам міста Львова, на 5 січня — 161 споживачу.

Як пояснили у "Львівобленерго", споживачі (здебільшого це підприємці), які для здійснення підприємницької діяльності орендують у Львівської міськради земельну ділянку чи приміщення, повинні отримати у мерії документ, що підтверджує їх право користування приміщенням чи ділянкою в 2011 році.

Проте частина споживачів не надали у ВАТ "Львівобленерго" вищезгаданих документів пояснюючи це тим, що досі не можуть їх отримати у Львівській міськраді. У зв’язку з цим з 01 січня 2011 року втрачає чинність значна кількість договорів про постачання електричної енергії.

Згідно з пунктом 7.5 ПКЕЕ, постачальник електричної енергії зобов’язаний, попередивши споживача не пізніше, ніж за три робочих дні, припинити повністю або частково постачання електричної енергії у разі закінчення терміну дії, розірвання або не укладання суб’єктами господарювання договорів, наявність яких передбачена ПКЕЕ.

Вищезгаданим споживачам були надіслані повідомлення про припинення електропостачання 04-05 січня 2011 року.

ВАТ "Львівобленерго" наголошує на необхідності врегулювання ситуації з боку влади міста для недопущення виникнення соціальної напруги.

Крім цього, згідно з постановою НКРЕ №910 від 17.10.2005 року "Про внесення змін до ПКЕЕ", юридичні споживачі зобов’язувались протягом трьох років переукласти договори з енергопостачальними компаніями. Проте станом на 31 грудня 2010 року у Львові ще залишились споживачі, які досі не переуклали договори, чим порушують чинне законодавство.

ВАТ "Львівобленерго" повідомило споживачів про закінчення терміну дії договору та необхідності укладення договору про постачання електричної енергії на 2011 рік за місяць до закінчення терміну дії договорів у відповідності до чинного законодавства.

Відтак, тим споживачам, які так і не уклали договори про постачання електричної енергії, теж були надіслані повідомлення про припинення електропостачання 04-05 січня 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук