Рада дозволила банкам не повертати вклади достроково

ЕкономікаО.Г., 14 травня 20153280

Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким банкам дозволено не повертати клієнтам вклади раніше встановленого терміну. За прийняття закону №1195 проголосували 243 депутати.

Як повідомляє «Економічна правда», згідно із цим законом, клієнти, які підписали із банком строковий договір, не зможуть забрати гроші раніше встановленого договором строку.

«За договором банківського строкового вкладу банк зобов'язаний видати вклад та нараховані проценти за цим вкладом із спливом строку, визначеного у договорі банківського вкладу», - сказано у законі.

Клієнти банку матимуть право отримати вклади та нараховані за ними відсотки за строковим банківським договором по закінченню терміну дії договору. Дострокове ж повернення вкладу та нарахованих процентів за строковим вкладом можливе виключно у випадку, коли це передбачено умовами договору банківського строкового вкладу.

Цей законопроект стосуватиметься лише тих договорів, які будуть укладені після прийняття цього закону та набрання ним чинності.

Нагадаємо, українським законодавством передбачено два види договорів банківських вкладів: на вимогу та строковий. Але до вказаних змін було передбачено обов’язок банківських установ повертати будь-який вклад, в тому числі строковий, на першу вимогу вкладника–фізичної особи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук