Радник Трампа заявив, що американців може зацікавити видобуток українського газу

25 серпня

Для американських та інших іноземних енергетичних компаній може бути привабливим видобуток природного газу в Україні. Про це заявив радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон, повідомив «Укрінформ».

«Також є ресурси в Україні, яка видобуває природній газ в обсягах, наскільки я розумію, достатніх приблизно для задоволення власних побутових потреб України у природному газі. Можливо американські компанії чи інші іноземні енергетичні компанії побачать привабливість у розвідці та видобутку газу тут в Україні», – сказав Болтон.

За його словами, він провів «дуже цікаве обговорення» із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом з питань енергоресурсів та ролі України в цій сфері.

Болтон також зазначив, що «це питання політики уряду України – шукати альтернативні енергоресурси, щоб не було залежності від Росії».

Як писав ZAXID.NET, на початку 2018 року юрист з команди президента Петра Порошенка отримав фактичний контроль над перспективним газовим родовищем на Полтавщині. Згідно з попередніми оцінками, корисні копалини з цього родовища можуть дати 450 млн доларів США прибутку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Домоуки
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей