Радник Трампа заявив, що американців може зацікавити видобуток українського газу

25 серпня

Для американських та інших іноземних енергетичних компаній може бути привабливим видобуток природного газу в Україні. Про це заявив радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон, повідомив «Укрінформ».

«Також є ресурси в Україні, яка видобуває природній газ в обсягах, наскільки я розумію, достатніх приблизно для задоволення власних побутових потреб України у природному газі. Можливо американські компанії чи інші іноземні енергетичні компанії побачать привабливість у розвідці та видобутку газу тут в Україні», – сказав Болтон.

За його словами, він провів «дуже цікаве обговорення» із прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом з питань енергоресурсів та ролі України в цій сфері.

Болтон також зазначив, що «це питання політики уряду України – шукати альтернативні енергоресурси, щоб не було залежності від Росії».

Як писав ZAXID.NET, на початку 2018 року юрист з команди президента Петра Порошенка отримав фактичний контроль над перспективним газовим родовищем на Полтавщині. Згідно з попередніми оцінками, корисні копалини з цього родовища можуть дати 450 млн доларів США прибутку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів
У Львові на маршрути виїхали перші білоруські автобуси і німецькі трамваї
Підозрюваного у вбивстві у Львові помістили у психіатричну лікарню
Сирійські війська збили російський літак: загинули 15 військових РФ