Раду Поклітару створив нову версію класичного балету

Львів'яни побачать нову виставу восени

КультураК.С., 12 квітня 20160
Раду Поклітару створив нову версію класичного балету

У Києві, на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв відбулася прем'єра сучасної версії балету «Жізель» Адольфа Адана у постановці знаменитого українського хореографа Раду Поклітару. Ця постановка приурочена до 10-річчя театру «Київ модерн-балет».

«У сучасну версію класичного балету я вклав всю свою любов до першоджерела. Вдихаючи нове хореографічне життя у музику Адана, я відчував неймовірне творче піднесення. Моя Жізель не мила пейзанка, а знедолене дитя великого сучасного міста. Як і її класичний прототип, вона мріє про справжню велику любов. Дівочі мрії руйнуються, коли Жізель зіштовхується з прірвою, що ділить наш світ на багатих і бідних. Однак, на відміну від своєї попередниці, в сучасній версії Жізель не отримає блаженний відхід до ідеалізованого світу покійних душ», - говорить Раду Поклітару.

Зовсім скоро «Жізель» зможуть побачити глядачі Харькова (16 травня) та Запоріжжя (17, 18 травня). Побачать виставу і львівські глядачі. Це має відбутися восени, точні дати наразі невідомі.

Нагадаємо, що Раду Поклітару став лауреатом Шевченківської премії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук