Заборгованість «Київенерго» перед «Укртрансгазом» перевищила ₴400 млн

ЕкономікаЮрій Братюк, 7 серпня 20182710

Сумарна заборгованість регіональних українських комунальних підприємств та ТЕЦ перед «Укртрансгазом» склала майже 822 млн грн. Половину суми заборгувало «Київенерго» Ріната Ахметова.

У вівторок, 7 серпня, «Укртрансгаз» опублікував звіт про стан заборгованості українських підприємств. Загалом борг зменшився майже на 6%. Рейтинг боржників очолило підприємство «Київенерго», борг якого скоротився на 12,6 млн грн і склав 411 млн грн. За даними відомства, у Києві загальна заборгованість споживачів за послуги транспортування газу в червні зменшилась на 6%, або 110 млн грн, порівняно з попереднім місяцем і становила 1,92 млрд грн станом на 30 липня. ПАТ «Київенерго» досі вважається боржником, не зважаючи на те, що послуги з постачання газу до столиці взяло на себе «Київтеплоенерго». Останні відмовляються брати на себе боргові зобов'язання «Київенерго» перед «Укртрансгазом» та компанією «Нафтогаз України».

Рейтинг боржників досі очолює компанія «Київенерго»

Частка заборгованості бюджетних установ та промислових підприємств склала відповідно 77 та 8 млн грн. За всіма випадками невиконання обов’язків щодо платежів ведеться претензійно-позовна робота. На сьогодні в судах на розгляді вже знаходиться 25 справ на загальну суму близько 625 млн грн щодо примусового стягнення заборгованості за послуги транспортування.

Нагадаємо, що раніше «Нафтогаз України» відмовив комунальному підприємству «Київтеплоенерго» в укладанні договорів на постачання газу, вимагаючи, щоб воно взяло на себе боргові зобов'язання попереднього виконавця послуг - ПАТ «Київенерго». За даними КМДА, заборгованість останнього перед «Нафтогазом» становила майже 5 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук