Кабмін затвердив перелік доріг, які ремонтуватимуть у 2020 році

Із бюджету на ремонт доріг виділять 31,5 млрд грн

За словами голови Кабміну, «клаптикові ремонти мають відійти у минуле»

Кабінет міністрів України на своєму засіданні у середу, 15 січня, затвердив перелік доріг, які будуватимуть та ремонтуватимуть у 2020 році. Про це повідомив голова уряду Олексій Гончарук.

«Клаптикові ремонти мають відійти у минуле. Натомість буде комплексне якісне дорожнє будівництво. На 2020 рік ми ставимо амбітну мету – відремонтувати не менше 4 тисяч кілометрів доріг загальнодержавного та місцевого значень. Окрім цього, ця масштабна програма, яка стартує навесні, надасть можливість створити тисячі робочих місць», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

За словами очільника Кабміну, на цей рік у Дорожньому фонді закладено більше 66 млрд грн, де: 31,5 млрд грн – бюджетні кошти, 20,5 млрд грн – кошти міжнародних організацій. При цьому міністр не зазначив, звідки візьмуть ще 14 млрд грн до озвученої ним суми.

Гончарук зазначив, що пріоритетними для уряду є найбільш зруйновані ділянки автодоріг за основними маршрутами, а також продовження будівництва і ремонту деяких обʼєктів.

«М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю); Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка; Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв; Н-11 Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг); Н-03 Житомир – Чернівці; будівництво південного обходу м. Дніпра, Н-26 Чугуїв – Мілове (через м. Старобільськ)», – йдеться у повідомленні голови уряду.

За словами голови міністерства Владислава Криклія, насамперед передбачаються ремонтно-будівельні роботи на найбільш зруйнованих ділянках доріг та ремонти об'єктів, роботи на яких розпочали у минулі роки.

«У 2020 році з Дорожнього фонду буде спрямовано 31,5 млрд грн на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Урядом вже затверджено перелік таких об’єктів. Буде відновлено 1 345 км доріг державного значення та 3 711 пог. метрів мостів», – зазначив Криклій, якого цитує прес-служба Міністерства інфраструктури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук