Ремонт музею Пінзеля у Львові подорожчав майже на ₴1,5 млн

ЕкономікаО.Г., 22 квітня 20152330

Управління охорони історичного середовища Львівської міськради сьогодні, 22 квітня, оголосило відкриті торги на ремонтно-реставраційні роботи фасадів та даху пам'ятки архітектури XVII ст. «Музей Пінзеля». Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Очікувана вартість закупівлі становить понад ₴4 млн. Документація торгів ще не опублікована, тому невідомий повний перелік запланованих робіт. Учасники можуть подавати свої пропозиції до 28 травня цього року.

Нагадаємо, у 2013 році управління капітального будівництва також проводило тендер на ці роботи. Тоді переможцем обрали КП «Центр Комплекс», яке зголосилось виконати ремонт за понад ₴2,6 млн.

Тоді  представник підприємства повідомляв, що вони приступили до робіт, однак казначейство не проплатило авансові платежі і усі матеріали були закуплені за кошти підприємства. Роботи так і не було завершено.

«Музей Пінзеля» розташовано у будівлі  ХVII столітті - костелі черниць-кларисок. Костел мав 11 вівтарів. У XVII столітті тричі страждав від воєн: у 1648, 1656 і 1672 роках. В середині XVIII століття його перебудували у стилі бароко. Після передачі Львова і Галичини у склад Австро-Угорщини монастир закрили, тут був склад тютюну, потім шпиталь. З 1945 року порожній костел кларисок передали у склад Львівської картинної галереї (тепер Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук