Різдво з Наталкою Карпою: традиційний святковий концерт співачки знову у Львові
27 грудня о 19:00 у львівському Центрі Довженка відбудеться традиційний різдвяний концерт «Різдво з Наталкою Карпою» – затишна музична зустріч, що щороку об’єднує родини, друзів і всіх, хто прагне відчути справжню атмосферу українських свят, повідомили організатори VINIL concert agency.
Що відомо про подію?
Глядачів концерту чекають традиційні колядки, різдвяні мелодії, улюблені пісні Наталки Карпи та яскраві виступи запрошених гостей. Цей вечір стане теплим родинним простором, у якому музика єднає серця, а колядка звучить як молитва про мир й добро.
За доброю традицією співачка ділиться з гостями не лише піснями, а й теплом – усмішкою, щирими словами та різдвяною гостинністю.
«Коли довкола стільки невизначеності, розпачу й болю, що торкається кожного з нас — я розумію два важливі кроки: не мовчати й тримати власну площину. Моя сфера — українська музика і традиції, тому маю честь запросити, Вас на свій сольний концерт», – підкреслює Наталка Карпа.
Співачка закликала брати з собою родину, дітей, батьків, братів, сестер, друзів, кумів, сусідів та приходити на добру коляду.
«Обіцяю буде тепло та затишно! По-українськи щиро та душевно! Готуємо нові колядки та заспіваємо вже відомі та традиційні! Буду дуже щаслива, Вас, бачити!» – вказала вона.
Артистка наголошує, що для неї важливо зберегти українські традиції для наших дітей – колядувати, віншувати, прославляти Бога й дякувати за все, що маємо. Вона переконана: лише в єдності українці зможуть зберегти ці цінності та передати їх наступним поколінням.
Квитки вже у продажу за посиланням.
