<

Роботу ТЕЦ-1 у Львові вже відновлено

Економіка14 червня 20118761

Найбільший об’єкт теплопостачання – Львівська ТЕЦ-1 запрацювала після «нульової зупинки». Запуск ТЕЦ-1 відбувся в минулі вихідні, швидше від запланованої дати (15 червня).

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на дані «Львівтеплоенерго».

«Відновити роботу ТЕЦ- 1 спочатку планувалося 23 червня, потім терміни було скорочено до 15 червня. Проте, завдяки тому, що робітники працювали у вихідні дні, ТЕЦ-1  запрацювала уже з 11 на 12 червня. Після запуску ТЕЦ-1 ми змогли вже у суботу, 12 червня подати гарячу воду мешканцям Сихова», -  зазначив головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

«Цей місяць був надзвичайно напружений для працівників. Робітники  працювали у дві зміни, щоб максимально швидко закінчити усі роботи. Було проведено низку важливих робіт, яких не маємо змоги проводити, коли ТЕЦ працює», - зазначив головний інженер ТЕЦ-1 Михайло Лось.

Нагадаємо, ТЕЦ- 1- найбільший об’єкт теплопостачання, який знаходиться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго» та забезпечує тепловою енергією 60% споживачів підприємства. ТЕЦ-1 було зупинено на «нульову зупинку» з 16 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук