Родина Порошенка узяла участь у доброчинному проекті "Пазли вічності"

КультураДарина Цвях, 20 листопада 20146690
Родина Порошенка узяла участь у доброчинному проекті "Пазли вічності"
фото plus.google.com

Дружина президента України Марина Порошенко узяла участь у презентації проекту "Пазли вічності" для української громади Великобританії, яка відбулася у лондонському соборі Святої Родини у вигнанні. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Проект "Пазли Вічності", ініційований юними скрипалями Іллею Бондаренком й Тетяною Жмендак, спрямований на порятунок світової мистецької скарбниці "Архіву Баха" та унікальної скульптурної спадщини Йоганна Георга Пінзеля, і реалізується за підтримки дружини президента України.

Кошти, зібрані під час проекту, буде спрямовано на створення багатомовного електронного архіву унікальних нот, які зберігаються в Києві (Архів Баха) та повну реставрацію музею, 3D-фрески й скульптур Пінзеля у Львові.

Разом з Іллею та Тетяною у благодійному концерті взяли участь Олександра та Михайло Порошенки, вони виконали твори Баха на фортепіано. У програмі прозвучали також джазові аранжування творів Баха та українських мелодій.

Марина Порошенко також зустрілася з представниками української громади у Лондоні, серед яких були учасники місцевого Євромайдану, громадські та культурні діячі, священнослужителі.

Зауважимо, що унікальна колекція нот Баха зараз зберігається у приміщеннях Національного заповідника "Софія Київська". Ці твори залишаються невивченими та недоступними музикантам світу. Деякі композиції ніколи не звучали.

Пінзель – майстер унікальних скульптур середини XVIII століття, які складали вівтарні композиції соборів у Західній Україні. Частина його скульптур зберігається в музеї Пінзеля у Львові, але приміщення музею потребує ґрунтовного ремонту та будівництва даху.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук