Роман Бурда представив у Львові світлини з Ефіопії

КультураМГ, 20 червня 20143560

20 червня у галереї «Дзиґа» відбулося відкриття фотопроекту відомого чеського фотографа Романа Бурди «Ефіопія. Народ річки Омо».

Виставка складається із 25 великоформатних чорно-білих роздруків. Це фотографії, які принесли автору світову славу: пейзажі Ефіопії, звичаї та обряди місцевих людей, портрети. Багато світлин є унікальними, бо фіксують заборонені ритуали, знімати які тубільці дозволяють тільки йому.

Роман Бурда почав систематично фотографувати після першої подорожі до Африки. Ефіопські краєвиди, звичаї та обряди місцевого населення настільки вразили його, що тепер він постійно повертається на річку Омо. Тут Роман має друзів серед тубільців, живе в їхніх сім'ях, переживає з ними різні події, допомагає їм впоратися з адміністративними питаннями і привозить їм подарунки з Великого Світу.

У відповідь вони дозволять документувати зникаючу Африку: церемонії та урочистості, які навряд чи хто інший нафотографує, тому що деякі ритуали заборонені.

Серед світлин також є унікальна серія портретів, знятих під час сезону дощів. Тоді тубілці практично затягли по болоті джип Романа до свого табору, де автор і пробув весь сезон.

Експозиція триватиме до 13 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук