Роман Ярослави Бакалець з Львівщини переміг на «Коронації слова»

Культура11 червня 20103810

Перше місце Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» у номінації «Романи» отримала Ярослава Бакалець (село Ралівка, Самбірського р-ну Львівської обл.) за роман «Із сьомого дна». Про це йшлося учора, 10 червня, під час 10-ої ювілейної церемонії нагородження конкурсу «Коронація слова».

Як зазначено на офіційному сайті «Коронації слова», у номінації «Романи» друге місце отримав Тимур Литовченко з Києва за роман «Орлик, син Орлика». Третє місце - Мирослава Замойська зі Львова, роман «Гонихмарник».

У номінації «П´єси» перемогла п’єса «На прізвисько Цинцінат» Едуарда Богуша з Києва, друга премія у Богдана Мельничука та Олега Мосійчука (Тернопіль) за п´єсу «Реквієм для кларнета без оркестру». Третя премія – також у Богдана Мельничука, тільки у співавторстві з Володимиром Фроленковим (Тернопіль), «Віщий сон, або Мудрий Іванко».

У номінації «Кіносценарії» головна нагорода дісталась Ії Мислицькій та Валентину Васяновичу (Київ) за «Креденс», друга премія – Едуард Богуш (Київ) за «Ляхову криницю», третя премія – Володимир Ткаченко (м. Сміла, Черкаської обл.) за «Московський Клондайк».

Переможцем у номінації «Пісенна лірика про кохання» став Володимир Шинкарук (Житомир) за «Стояли поруч», друга премія – Ігор Жук (Київ) за «Лист», третя премія - Тала Пруткова (Київ) за «Гравітацію».

Також цьогоріч у межах ювілейної «Коронації слова» були названі імена «кращих з найкращих» літераторів у номінаціях «Романи», «Кіносценарії» та «П´єси». За «Гранд Корону» зі своїми новими творами змагались між собою лауреати минулих років: переможцем серед романістів став Володимир Лис з Луцька за «Століття Якова», у номінації «Гранд Кіносценарії» перемогла Юлія Боднарюк з Чернівців за «Атестацію», найкращим у номінації «П´єси» виявився Валентин Тарасов з Києва за «Кар’єру».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук