Росія ніколи не фінансувала Російський культурний центр у Львові?

2 лютого 20114938

Багато років Російський культурний центр у Львові не фінансується ніким узагалі. Росія ніколи не фінансувала Російський культурний центр.

Про це у коментарі ZAXID .NET повідомив 2 лютого прес-секретар Російського культурного центру Олександр Катачин.

За словами Олександра Катачина, центр існує на добровільні пожертви бізнесменів, підприємців, членів Російського товариства ім.. Пушкіна у Львові і російської общини.

«Допомагали нам також приватні особи. З Росії взагалі ніколи, скільки я тут працюю, центр не фінансували. По-перше, не мали на це права, бо це було б розцінено, як втручання у внутрішні справи іншої держави, а допомагали нам також благочинні фонди, як, наприклад, Фонд Долгорукого, який присилав ветеранам, на 9 травня та інші свята грошові невеликі винагороди. Були, щоправда, допомога дітям тощо», – розповів Олександр Катачин.

Основні витрати, за його словами, Російський культурний здійснює на комунальні послуги, в першу чергу – оплачуючи за газ.

«Рахунки приходять великі – на 4-5 тис. грн на місяць, оскільки центр оплачує за комунальні послуги за тарифами для підприємств. Ми стільки б’ємось, і ніяк не можемо добитися того, аби платити, як громадська організація», – розповів Олександр Катачин.

За його словами, щомісяця у центрі проходять різноманітні культурні заходи.

Як інформував ZAXID.NET , уряд Москви, що є одним із двох засновників асоціації «Російський культурний центр» (РКЦ), у 2011 році ухвалив рішення про припинення фінансування цієї організації. Директор Російського культурного центру Михайло Голубєв зазначає, що якщо фінансування не буде поновлено, це призведе до закриття організації. За словами директора центру, щороку РКЦ надавав уряду Москви план заходів на затвердження і просив виділити на це гроші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 8

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук