Росіяни завдали ракетного удару по Одесі, є загиблі й постраждалі

Cеред поранених – двоє дітей

07:19, 17 липня 2026

Пізно ввечері 16 липня російські війська завдали ракетного удару по Одесі. Щонайменше двоє людей загинули, ще восьмеро дістали поранення. Про це повідомили керівник Одеської ОВА Олег Кіпер, керівник Одеської МВА Сергій Лисак, заступник керівника ОМВА Сергій Красиленко та ДСНС.

«Унаслідок влучання у житловий будинок загинули двоє мирних жителів. Співчуття рідним та близьким. Ще вісім людей отримали поранення», – написав Лисак.

У ДСНС розповіли, що одна зі загиблих – жінка, яка під час атаки гуляла в парку з дітьми. Діти вижили, їм надається необхідна допомога.

Наслідки ракетного удару по Одесі 16 липня / Фото ДСНС та Одеської МВА

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

За даними МВА, серед поранених – двоє дітей. Через удар у місті пошкоджено 11 житлових будинків, релігійний та дошкільний заклади, автомобілі й інші об’єкти цивільної інфраструктури.

Станом на 07:00 триває ліквідація наслідків нічної ракетної атаки на Хаджибейський район Одеси.

Доповнено. У Нацполіції повідомили про дев’ятьох постраждалих в Одесі. Дані щодо точної кількості потерпілих уточнюються.

Поліцейські на місці події документують наслідки воєнного злочину й надають необхідну допомогу.

Як повідомлялось, удень 16 липня росіяни атакували Запоріжжя керованими авіабомбами. Унаслідок удару загинули троє людей.