Російська авіакомпанія «ЮТейр» оголосила дефолт

ЕкономікаІрина Данилів, 21 листопада 20140

Третя за величиною авіакомпанія Росії «ЮТейр» оголосила про дефолт, після того, як не змогла розплатитися за двома облігаційними позиками на загальну суму 2,7 млрд рублів ($57,4 млн). Тепер авіаперевізник буде вирішувати питання з реструктуризації боргів та змінювати умови погашення позик, повідомляє російський портал Znak.

Керівник компанії Андрій Мартиросов в офіційному повідомленні заявив, що ситуація є тимчасовою і не матиме впливу на операційну діяльність. Проте уточнив, що такий розвиток подій можливий лише за умови досягнення своєчасних і конструктивних домовленостей між кредиторами та компанією. Найбільшими кредиторами авіакомпанії є російський «Сбербанк», банк «Росія», «Сургутнефтегаз».

«ЮТейр» приймає жорсткі заходи щодо оптимізації роботи ще з літа, оголосивши про програму зниження витрат на 5 млрд рублів на рік. Вона включає скорочення персоналу і флоту, відмова від неприбуткових маршрутів. У зимовому розкладі компанія відмовилася від 20% рейсів і звільнила понад 800 співробітників.

В Україні працює афільована компанія ТОВ «Авіакомпанія «ЮТейр-Україна», що базується в міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Київ», експлуатує 8 літаків та виконує міжнародні та внутрішні регулярні рейси. Ще на початку травня «ЮТейр-Україна» припинила польоти за низкою внутрішніх маршрутів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук