Російська рок-група відмовилась приїжджати на «Захід»

Уфимська рок-група Lumen відмовилась приїжджати в Україну на фестиваль «Захід». За словами музикантів, причиною їх рішення стало те, що організатори заходу дозволять представникам батальйону «Азов» збирати на території фестивалю кошти для підтримки цього українського військового об'єднання. Про це повідомляє Cultprostir.

«Ми до останнього моменту збиралися взяти участь у «Захід», незважаючи на непрості cтосунки між Росією та Україною, адже захід спочатку подавався як відірваний від політики. Але днями організатори зробили спробу вийти з цього русла. Незважаючи на те, що потім оргкомітет вирішив не проводити акцій, спрямованих на підтримку війни, ми не можемо бути впевнені, що ситуація не зміниться знову. З цієї причини ми не візьмемо участь у фестивалі «Захід». Приносимо вибачення всім нашим слухачам в Україні», - пояснила група позицію на своїх сторінках в соцмережах.

Мотивуючи своє рішення, Lumen послалися на публікацію в російському інтернет-виданні «Взгляд», де «Азов» названий «каральним батальйоном» і наводиться цитата з виступу голови МЗС Росії Сергія Лаврова, який називав бійців «Азова» серед ініціаторів заворушень біля посольства Росії в Києві в червні цього року.

Представники фестивалю «Захід» були збентежені рішенням Lumen. «Ми не знаємо, як це коментувати. Без попередження, без обговорення, спираючись на якусь «кісєльовщіну», за два дні скасувати виступ - це просто наплювати на людей, які їх чекають. У нас немає слів», - такою була реакція організаторів на рішення російської групи. Крім того, адміністрація фесту уточнила, що вона не є організатором збору коштів для «Азова».

Фестиваль «Захід» відбудеться з 8 по 10 серпня в селі Родатичі Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук